Argenit Logo
Background

Hakkımızda

Şirketimizin Vizyonu:

İlgi alanında, dünya ölçeğinde en başarılı ürünleri geliştiren, global bir yenilikçi ar-ge şirketi olmaktır.

Şirketimizin Misyonu:

10 yıllık ürün ve piyasa tecrübemiz ile bu konulardaki akademik birikimi , iç ve dış piyasada değeri olan yenilikçi ürüne dönüştürmek ve bu konuya odaklanarak iç piyasanın ihtiyacı olan ürünleri ekonomimizin ve üniversitelerimizin değerli AR-GE ve Kalite Kontrol Birimlerine TÜRKÇE kullanım kolaylığı ile sunmak dolayısı ile sektörün bu alandaki yurtdışı ithalat rakkamlarını ve bağımlılığını minimuma indergemek ve takiben ürünlerimizi ihracatçı firma kimliği kazanarak Yurtdışı pazarlarda Türk Malı kimliği ile pazarlamaktır.

Çalışma Konuları ve Ürün Özellikleri:

Bu kapsamda öncelikle twain tip Dijital Mikroskop Donanımlar ile uyumlu genel içerikli ve görüntü işleme tabanlı akıllı sistem yazılımlarının geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Devamında geliştirilecek ürünler arasında Endüstriyel ve Yaşam Bilimi sektörlerine yönelik Otomatik Kablo Ölçüm Sistemi , Otomatik Metalurjik Mikro Yapı Ölçüm Sistemi , Kirlilik Testi Sistemi , Kaynak Penetrasyon Ölçüm sistemi , Kromozom Analiz Sistemi , Sperm Ölçüm Sistemi başta olmak üzere tüm Mikroskop uygulamalarına özel yazılımlar olacaktır.

Stratejiler:

Bir inovasyon şirketi olarak , ilk aşamada öncelikle araştırma sonuçlarını ön ürüne ve takiben yurt içi ve yurtdışı pazarlara hizmet verecek nihai ürünlere dönüştürmeyi planlamaktayız. Bu konularda hedef pazarlara hali hazırdaki pazarlama birimimiz ile ve pazardaki dev firmaların bayi ve şubeleri ile ulaşmayı düşünmekteyiz.

Argenit , firma olarak yoğun ARGE çalışmaları ile pazarın en yüksek başarımına sahip ürünler geliştirmeyi stratejik bir hedef olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda özellikle Çin , Hint ve Kanada ürünleri ile rekabet edebilecek düşük fiyatı buna bağlı en yüksek yazılım donanım performansa sahip ürünler geliştirmek öncelikli amaçlarımız arasındadır.

Saygılarımızla

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bilgisayar Destekli Mikroskop görüntüleme sektöründe faaliyet gösteren ARGENİT AKILLI BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmamız;

Bir inovasyon şirketi olarak, ilk aşamada öncelik araştırma sonuçlarını ön ürüne ve takiben yurt içi ve yurtdışı pazarlara hizmet verecek nihai ürünlere dönüştürmeyi planlamaktayız. Bu konularda hedef pazarlara hali hazırdaki pazarlama birimimiz ile ve pazardaki dev firmaların bayi ve şubeleri ile ulaşmayı düşünmekteyiz. Bu çalışmaları yaparken müşteri memnuniyetini esas alarak faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek temel hedeflerimizden.

ARGENİT, firma olarak yoğun ARGE çalışmaları ile pazarın en yüksek başarımına sahip ürünler geliştirmeyi stratejik bir hedef olarak belirlemiştir. Bu doğrultuda özellikle Çin, Hint ve Kanada ürünleri ile rekabet edebilecek düşük fiyatı buna bağlı en yüksek yazılım, donanım performansına sahip ürünler geliştirmek öncelikli amaçlarımız arasındadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.